Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

atopický ekzém

Dobrý den přeji, mám na Vás dotaz ohledně atopického ekzému. Ráda bych se informovala, jak se atopický ekzém projevuje, jeho příznaky, jak postižená místa vypadají. V poslední době se mi na obličeji velmi suché skrvny, které jsou zarudlé a občas i pálí. Tyto skrvny se mi objevily především na brad ě a okolo očí a přímo na oku. Vzhledem k tomu, že jsem astmatička, tak vím že tito lidé tím někdy trpí. Předem děkuji za brzkou odpověd, s pozdravem a přáním hezkého dne Renata

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
tyros

Dobry vecer.Na Vas dotaz ohledne atopickeho ekzemu a alergie,Vam mohu poradit bylinne potravinove doplnky,ktere sama pouzivam a u kterych jesm se sama presvedcila,ze pomohou.Mam dve kamaradky.Jedna mela syna a druha vnuka s atopickym ekzemem.Ta prvni Danka Raclova se setkala s firmou,ktera tyto doplnky vyrabela.Zacala pouzivat o.k.Alfu(1 cajovou lzicku denne) a o.k. Omega(2x denne 1 lzicka).Tyto pripravky predavala v materskem mlece svemu pulrocnimu synovi a pokozku mu mazala o.k.gelem. Do 3 mesicu fleky vyrazne zmizely a navic prestalo to strasne svedeni. Druha mela stejne problemy s vnukem.Davala mu denne nekolik kapek do caje,protoze mu byli 3 roky a mazala ho taky gelem. Dodneska se zadne projevy ekzemu zadnemu z chlapcu nevratily a jsou spokojeni. Zni to neuveritelne,ale skutecne pomohly. A nejen na tyto problemy. Vic informaci je k zjisteni na webovych strankach,ktere ze sveho emaiu mohu poskytnout.Nevim,zda je zde mohu uvest.Aby to nebylo brano jako reklama.

Zdenek
2x

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Monika
2x

Můžete mi prosím napsat na mailovou adresu ([email protected]) název int. stránek, kde bych se dozvěděla více o přpravcích na ekzém. Ekzém se mi objevil na obličeji - takové červené skvrny na bradě a kolem úst. Navíc mám kůži drsnou a nateklou. Jsem kojící, takže bych potřebovala nějaký přípravek vhodný pro kojící matky.

Šárka Růžičková

Já jsem si výrobky objednala na těchto stránkách www.okg-fit.cz/dobrezdravi ,jsou vhodné i pro těhotné a kojící maminky a hlavně, ochotně se vším poradí, moc doporučuji :) a ještě jednou děkuji za pomoc!

Lenka Winterova

dobry den, mam 10 mesicniho syna a taktez se mu objevily takoveto skvrny, puzivame uz dva mesice holtovu mast, ze zacatku to pomahalo, ale ted se mu to rozsiruje, ma to uz po obou nozickach i na rucickach. Prosim zaslete mi take tu internetovou adresu na email: [email protected] Moc dekuji

zuzka

Dobrý den, měla bych také zájem o dané stránky s kosmetikou na ekzém. děkuji

iveta

Dobrý den , prosím vás o adresu webových stránek ,kde bych získala informace o atopickém ekzému-viz. váš příspěvek.Děkuji [email protected]

Janča

Dobrý den,přečetla jsem si Váš příspěvek a chtěla bych Vás poprosit o zaslání stránek,kde se vše dozvím.Mám ročního syna a právě s takovým to problémem se potýkáme,děkuji Jana K [email protected]

Atopička každým coulem

Zrovna uvažuji o vyzkoušení kosmetiky "OK" .. snad pomohou.

Lenka Malinová

Můžete mi poslat prosím kontakt na firmu, která prodává uvedené přípravky na ekzém? Děkuji LM

Le

zpráva

Zuzana

Atoický exém se mi objevil jen u koutků a dlouho jsem si myslela,že je to pouze opar.Průběžně mi vzniká už pět let. Už jsem vyzkoušela všechno, ale vždy se vrátil...

Hanka

Já mám ekzém odmalička, pěkne mi otravuje život, v létě si kvůli skvrnám nemůžu vzít odkryté šaty..Zkoušela jsem kortikoidy, ale je to chemie a moc nepomáhá.Před dvěma měsíci jsem byla na Jonášově metodě a beru bylinné kapičky.Sama jsem příjemně překvapená, protože ekzém zmizel, sem tam je pleť sušší, tak se musí mazat.Používám na to kolagenové krémy od Collagen Beauty a jsou na to skvělé!Byla jsem bezradná, ale teď jsem konečně v pohodě :o)

Katka

dobry den vsem, rada bych se podelila se zkusenosti s novym vyrobkem LET AT4 - je to kosmetika ze Spanelska a po vyzkouseni kremu jsem okamzite ucitila ulevu, ze se mi to az nezdalo.Presto jsem krem vyzkousela a ted jiny nekupuji( vypotrebovala jsem kremu za mesic spoustu, ale ted mi staci tak 1 na mesic). Ani neni prilis drahy. vzorky jsem ziskala od dermatologa, ale kamaradka zkusila kontaktovat primo firmu, ktera dovazi tuto kosmetiku a zaslali ji vzorek. Jestli mate problem, ze nemuzete najit vhodny vyrobek... doporucuji vyzkouset. Neberte to prosim jako reklamu, ale je to po dlouhe dobe vyrobek, ktery mi vyhobuje. Hezky den

Dáša

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na jednu věc: Je mi 20 let a nikdy jsem na žádné ekzémy, vyrážky ani kopřivky netrpěla, až ted poslední 2 měsíce se mi na obličeji objevují červené skvrny, kolem očí, na spáncích a kolem úst. Svědí a vždy tak za týden až 14 dní zmizí, ale za 2 týdny se znovu objeví. Chtěla bych se zeptat, jestli může jít o atopický ekzém a co na něj zaručeně pomáhá, nesmím mít kortikoidy. Děkuji moc za odpověď. Dáša

zdeno
1x

Dasi mam to iste ako ty...uz si asi zistila, ze je to AE..ako sa liecis? Ja som momentalne zufalka..okolo oci mam obrovske cervene kruhy a okolo ust ani nevravim..co mam robit?

romana
1x

Dobry den.Meli jsme problem s ekzemem a vylecily jsme ho! Ekzem se musi lecit z tela. My ho leceliy 2mesice a je zcela pryc a uz se nevraci!!! Pokud mate zajem,napiste mi,poradim Vam [email protected]

iveta
1x

Dobrý den , zatím nemám potvrzeny atop.ekzem u 2leté vnučky , ale souhlasím s vašim názorem.Prosím proto o bližší informace.Děkuji mnohokrát [email protected]

zdeňka

Dobrý den potřebovala bych poradit ohledně atopického ekzému u mých dvou dcer (věk 2 a 4 roky). ekzém se jim vyskytuje na zápěstích na ruce a na nohou v podkolenních jamkách. už jsem vyzkoušela všechno možné, ale žadný z prostředků nebyl účinný, spíše docházelo ke zhoršení. Už jsem z toho docela zoufalá, protože internet nabízí spoustu produktů na atopický ekzém a člověk neví čemu má věřit, hlavně obě dcery se skrz ekzém v noci budí, škrábou se a pak druhý den není s nima k vydržení. děkuji za odpověď

irina

Mám 22 ročnú dcérku, ktorá má od detstva at.exem a teraz používa krém sebamed intensive s provitamínom B5 a pantenolom, dostupný je v DM markete a veľmi jej to pomohlo. Viditeľné zlepšenie nastalo po pár dňoch pravideľného používania a pritom mala kožu na celej dlani poškodenú a vyhádzanú vyráškami. Neviem či pomôže všeobecne aj viacerým, ale budem rada ked aspoň niekomu to pomôže. Prajem všetkým pohodu a uzdravenie. Ina

Lukas

Souhlasím se zde vyřčenými názory, nic méně hlavní důvod vždy hledejme u výživy našeho organismu. Pokud jíme to co jíme a žijeme tak jak žijeme tak ani západní medicína neumí vyléčit lupenku. Nabízím informace ověřené již praxí a možnost se pobavit na toto téma s lidmi, kteří nyní již žijí bez obtíží. Nabízím komplexní řešení a možnost jak se problému zbavit. Bližší informace nezávazně. Kontaktovat mě můžete emailem či telefonicky email.: [email protected] mob.: 790 200 404

Darca

Nejdříve by bylo dobré navštívit kožního lékaře, který stanoví diagnózu... Každopádně na ekzém začněte používat léčivé gely, dají se sehnat na Doktorbio.cz. Přeju hodně štěstí!

jarca

Moje dcera měla atopický ekzém 5 let od 4. měsíce života po celém těle.Spousty bezesných nocí,zkoušení kde čeho,co bylo na trhu k sehnání atd...Ti co ho mají,vědí o čem píšu.Kamarádka mi poradila přírodní produkt,který má i klinickou studii a po nějaké době/u každého individuální/ je úplně čistá a zdravá už 4 roky -je to první co zafungovalo a to nejen na chviličku.Ráda poradím všem,když mi napíšete na mail:[email protected]

zdeňka

Dobrý den potřebovala bych poradit ohledně atopického ekzému u mých dvou dcer (věk 2 a 4 roky). ekzém se jim vyskytuje na zápěstích na ruce a na nohou v podkolenních jamkách. už jsem vyzkoušela všechno možné, ale žadný z prostředků nebyl účinný, spíše docházelo ke zhoršení. Už jsem z toho docela zoufalá, protože internet nabízí spoustu produktů na atopický ekzém a člověk neví čemu má věřit, hlavně obě dcery se skrz ekzém v noci budí, škrábou se a pak druhý den není s nima k vydržení. děkuji za odpověď

Jitka

Dobrý den, také se svámi podělím o mé zkušenosti. Už od dětských let trpím na neurodermitis, objevující se především na obličeji, loktech a nohách. Po nekonečných vyšetřeních a pokusech najít něco, co mé kůži pomůže, jsem pochopila, že nic takového neexistuje. Kožní krémy od lékařů i jiné výrobky pomáhaly velmi krátce a nedokázaly vrátit kůži její přirozenou funkci. Celý život se krémovat zkrátka nepomohlo. Kortisonová mast působila dokonce právě naopak: kůže byla nakonec ještě sušší. Nedávno jsem objevila zařízení CLUB OF WELLNESS ELIXIIR. Nechala jsem si ho předvést a musím Vám říct, že tento systém mi změnil život. Používám ho zatím pár týdnů. Každý s ekzémem ví, že sprchování je pro kůži skoro jako jed a lékaři také před každodenním sprchováním varují. Ale co dělat, když se mýt a sprchovat musíte? Úplně jiné je to s mikroemulzí z vibrační komory Elixiiru. Olej smíchaný s měkkou vodou, to je zázrak! Konečně se přestávám krémovat. Během velmi krátké doby se kůže začala chovat aktivně a začala se přirozeně promašťovat. Je neuvěřitelné, že zhruba po 20letém problému se to během několika dnů může o tolik zlepšit! Lidem kteří mají problémy jako já doporučuji si tento systém nechat ukázat. Nabízeli mi i zapujčení na týden k vyzkoušení. Zde je odkaz http://www.pro-aura.cz/proaura/elixiirvitalkoncept.php

Lenka

Ahoj všichni, které trápí atopický ekzém. Chcete se jej zbavit nadobro a jednou provždy? Přečtěte si, prosím, pozorně moji nabídku. Mastičky a kortikoidy, jak jistě sami nejlépe víte, mohou ekzém zlepši popř. na nějakou dobu utlumit, ale jen ve velice málo případech opravdu pomohou. Je třeba ekzém řešit ne zvenčí, ale uvnitř těla, kde je příčina problémů. Česká firma OKG má produkty, které si s tím umí poradit. Spolehněte se na ně a nad ekzémem zvítězíte. Příčinou atopu je špatně fungující imunita, která má sídlo ve střevech, proto je třeba je pročistit a imunitní systém posílit. Jako čistič bych doporučila OK Betu+, která stojí 990Kč (po slevě 653.40) a na imunitu OK Omega+ za 930Kč (po slevě 613.80).Máte-li zájem, zašlu vám na mail veškeré informace o těchto produktech i příběhy lidí, které znám a s atopem se rozloučili jen díky OKG produktům. Opravdu vám chci pomoct. Přeji krásný den.Lenka Koláčná- nezávislý partner OKG 03-000639

Pavla Široká

Dobrý den, už asi 5 let se intenzivně zabývám atopickým ekzémem a mám vyzkoušeno mnoho výrobků od různých mastiček až po diety a přírodní léčby. Po tak dlouhé době už se mi nasbíralo mnoho zkušeností a už delší dobu také dělám poradenství. Mám mnoho spokojených klientů, kteří neodchází s prázdnou peněženkou, protože si sami navrhnou kolik peněz chtějí investovat do léčby. Není problém vyléčit ani ekzém ve velkém rozsahu - někteří klienti jej měli na 70 - 90 % těla. V léčbě atopického ekzému se mi nejvíce osvědčila uprava stravy, zelené potraviny, vyčištění střev a posílení orgánů (především ledvin a jater) a doplnění potřebných chybějících látek. V hodně příspěvcích se tady píše o omega. Člověk si nemusí kupovat drahé oleje, když ví kde omega 3 a omega 6 mastné kyseliny najít v běžných olejích. Jen tomu člověk musí rozumět. Pokud chcete poradit, ozvěte se na: pavla.siroka(zavináč)lecbabanamiru.cz, www.lecbanamiru.cz

Zdeňka

Dobrý den potřebovala bych poradit ohledně atopického ekzému u mých dvou dcer (věk 2 a 4 roky). ekzém se jim vyskytuje na zápěstích na ruce a na nohou v podkolenních jamkách. už jsem vyzkoušela všechno možné, ale žadný z prostředků nebyl účinný, spíše docházelo ke zhoršení. Už jsem z toho docela zoufalá, protože internet nabízí spoustu produktů na atopický ekzém a člověk neví čemu má věřit, hlavně obě dcery se skrz ekzém v noci budí, škrábou se a pak druhý den není s nima k vydržení. děkuji za odpověď

vaja2701

Ahoj, od malička bojuju s atopickým ekzéme, jako dítě jsem si toho dost vyrpěla, ale pubertou se to nějak zlomila a měla jsem na dlouhou dobu klid... ted se mi ale začaly objevovat ekzémový ložiska a nevím, co s tím... nemáte s tím nějaké zkušenosti. napadla mě alergie na jídlo...

viky

Určitě si zajdi na alergologii, já jsem měla podobný problém, ale mě se ty ekzémové ložiska objevovala vždycky, když jsem byla v zakouřeným prostředí nebo jsem nějak porušila životospraávu jako alkohol atd. takže jsem obsolvovala doktora tam nic nenašli a tak to řeším přes lékárnu.

erika

Já mám třeba zkušenosti s alergií na jídlo, nedělá mi dobře mléko, takže to může být cokoliv.

erika

A dcera má občas nějaké vyrážky a ekzémy a vše to řeším akorát přes lékárnu…nakupuju přes lekarna.cz, maj tam fakt velkej výběr, zkus to

vaja2701

Já asi zajdu k doktrovi nejdřív, ale díky za tip s tou lékarnou už jsem o nich slyšela, že jsou ychlý a mají slevy atd.

Inka

Mladá paní, s atopickým exémem mám bohaté zkušenosti, pokud máte opravdu zájem se VYLÉČIT, prosím, kontaktujte mne na mail: [email protected]

Pavlína Štibrová

Alergie na jídlo? Zkusit zajít na testy na alergologii.

Hiclicker

Ahojte vsetci. Prosim vas o radu. Trpim ekzemom no ziadny z uvedenych doplnkov mi nepomohol. Neviete mi poradit cim to?

PeŤa

Dobrý den mam dotaz ohledne atopickehpho exemu a jeho léčby. Moje sestra momentalne studuje v zahranici a od narozeni ma Atopický exem je alergikem na kravske mleko. Znate nekdo opravdu fajn mast na mapy exemu? Musím ji neco poslat a opradu nevim co, zatim jsme nenasly vhodnou lecbu aby se toho opravdu na chvili zbavila Diky

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce