Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=pece-o-zuby

Díra v děloze po císařském řezu a druhé těhotenství?

Dobrý den, už to budou dva roky co jsem porodila císařským řezem svou první dceru.šla císařským řezem proto, že se mi neotočila zadečkem dolů.Nyní s manželem uvažujeme o druhém dítěti,ale když jsem byla na konrole u gynekoložky tak mi řekla že po císařském řezu se mi špatně zahojila děloha a že v ní mám asi centimetrovou dírku a že mi další těhotenství nedoporučuje.Že by to nedopadlo dobře ani pro mě a ani pro to dítě.Je to už asi rok co mi to řekla, od té doby jsem tam nebyla, ale chystám se tam.Ale chtěla jsem se zeptat jestli už s tím měl někdy někdo nějaké zkušenosti a jestli je vůbec možné mít další dítě? Moc děkuji za odpověd Lída

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
verunare
1x

Ahoj Lido, mam podobný problém, spatne zhojenou delohu v jednom místě...tehotenství by bylo rizikové...ale nemam ho tedy zakázané, mám 15 měsíčního chlapečka...a odkud jsi ? kdyztak mi napis na [email protected] take to docela řeším Verca

brambora
1x

Dobrý den, mohu se zeptat, jak jstedopadli? popřípadě mohu napsat na uvedený mail výše? řeším podobní problém, jen o několik let později.

mi-lady

Dobrý den, jak jste dopadly??? Taky řeším stejný problém. Po císařském řezu nemám po roce srostlou správně dělohu, je tam díra asi 4mm. A chtěla bych další dítě. Nevím zda do toho jít. Dr. mě odrazuje. Moc děkuji

Veronika

Dobry den. Mam neco podobneho,jak vy. Mne praskla jizva v deloze po sedmi mesicich od cisare,pak srostla a mam tam takovy vacek. Pry muzu byt tehotna,ale budu hludanaa. Ted sem tehotna,tal sem zvedava,jak to dopadne.

hanka

Dobrý den chtěla sem se zeptat:mam 16mesicni holcicku sla cisarskym rezem.Za jak dlouho je mozne otehotnet chtela bych ted dalsi miminko dekuji za odpoved Hezky den!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Anketní otázka

Máte rádi zázvor?

60%
40%
Zatím hlasovalo 5 lidí

Mohlo by vás zajímat

Zpátky do lavic! Jak by měla vypadat ideální svačina?

Ať už doma máte prvňáčka nebo skoro maturanta, myslete na to, že zdravá svačina je pro oba stejně důležitá. Svačina není jen o zahnání hladu, ale o dodání potřebné energie. Vhodně sestavená svačina podporuje nejen fyzické zdraví, ale i lepší paměť, rychlejší myšlení a soustředění.

Bolest hlavy a oční vada

Dobrý den, mám prosím dotaz ohledně syna. Je mu 11 let a poslední měsíc si stěžuje na bolest hlavy. Po preventivní prohlídce byl odeslán na oční. Můj dotaz zní, zda může být bolest hlavy spojena s očima? Tedy pokud má zhoršený zrak, může ho od toho bolet hlava? Moc děkuji

Nejčastější dětská zranění: kdy je třeba lékař?

Úrazy a děti k sobě bohužel neodmyslitelně patří. V situacích, ve kterých se dítě zraní je těžké rozlišit, zda je třeba urychleně vyhledat lékaře, nebo se ošetření obejde bez odborného zásahu. Doktoři se shodují, že v mnoha případech je lepší lékaři zavolat a domluvit se po telefonu.

Kombinace Paralenu a Ibalginu

Dobrý den. Mohu užívat dohromady Paralen a Ibalgin?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce