Inzerce https://www.lekarna.cz/vyprodej-skladu/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=vyprodej-skladu

ano či ne

Zajímalo by mně když otěhotním i přes antikoncepci, nebo když si zapomenu vzít jednu pilunku zda je plod v pořádku.... Slyšela jsem dvě verze: 1 byla, že by pak dítě bylo opostižené a že se doporučuje potrat a ta 2 verze naopak... že je vše v pořádku a dítě může být zdravé. Děkuji za odpověd. Přeji krásný den!!!!!!!!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
lili
2x

Myslím, že pokud je to během prvních 4-6 týdnů, nic se neděje, pokud je antikoncepce užívána dále, může dojík ke "zženštění" mužského plodu.

Pajusa
5x

Ahoj,je mi osumnact,a pravidelne uzivam antikoncepci Lindinette.Pred tydnem jsem si ale zapomela jednu pilulku vzit,a vzala jsem si ji hned jak sem si vzpomnela..coz bylo ale uz dele nez dvanact hodin od spravnyho casu.No a ani jsem to moc neresila,ale zacinam mit pocit ze mam nejaky tvrdy podbrisek a kazdy den jsem naladova,Nevim jestli to ma nejaky vyznam,nebo jestli je to jen ma sugesce...Moc by mi pomohla nejaka rada...Dekuji.P

Miriam
2x

Dobré odpoledne, potřebovala bych nutně vědět, jak dlouho po ejakulaci jsou spermie živé, schopné oplodnění, například když ulpí na prostěradle. Moc děkuji za odpověď! ..M.

Elena

www.svet-puvabu.cz

Sara Vlčková

Pozná se na vyšetření neplodnosti, že beru antikoncepci??? Pozná to gynekolog krevními testy???

Krista

Počkej, já to teď nechápu... proč bereš antikoncepci a podstupuješ tohle vyšetření?

Natty

Nooo, to je docela zajímavá situace. Taky mi teda uniká smysl té antikoncepce a souběžně s tím léčba neplodnosti...

Liliannka

Nooo... to máš teda pravdu... To teda nechápu, proč tohle některé ženy dělají...

Judyta

Jinak, když tu tak nějak řešíme to umělko... měla bych dotaz na ty, kdo byly... Kde jste byly a jak jste tam byly spokojeny?

Zlatka

Ahoj, zkusím trochu obnovit diskuzi a třeba někomu pomůže moje zkušenost. Já jsem byla na IVF klinice Zlín a byla jsem tam opravdu spokojená. Přístup personálu byl velmi profesionální, ale zároveň citlivý, což mi v takové situaci hodně pomohlo. Měli moderní technologie a cítila jsem se tam dobře. Celý proces mi podrobně vysvětlili, takže jsem neměla pocit, že by něco zůstalo nejasné. Pokud bych šla znovu, určitě bych je zvolila zase. Ty už jsi nějakou kliniku navštívila?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 207 lidí

Mohlo by vás zajímat

Bolest hlavy a zad u dětí: Předejít se jim dá správnou taškou do školy a pohybem

Nástup do školy přináší mnoho změn - dlouhé sezení v lavicích často s ohnutými zády, omezení pohybu, nošení přetížené školní aktovky apod. Vše se pak odráží na stavu zad našich dětí. Co dělá s dětmi dlouhé sezení v lavicích a jak jej kompenzovat?

Jaká vyšetření a preventivní prohlídky má absolvovat dítě?

Všeobecné preventivní prohlídky a vyšetření u dětí jsou důležitou součástí primární péče a obsahem se liší od pravidelných prohlídek pro dospělé. Praktický lékař pro děti a dorost při těchto prohlídkách sleduje zdravý vývoj dítěte od narození během celého dětství a dospívání až do doby předání adolescenta do péče všeobecného praktického lékaře. Součástí jsou také vyšetření, která jsou navázaná na konkrétní věk dítěte.

Zpátky do lavic! Jak by měla vypadat ideální svačina?

Ať už doma máte prvňáčka nebo skoro maturanta, myslete na to, že zdravá svačina je pro oba stejně důležitá. Svačina není jen o zahnání hladu, ale o dodání potřebné energie. Vhodně sestavená svačina podporuje nejen fyzické zdraví, ale i lepší paměť, rychlejší myšlení a soustředění.

Bolest hlavy a oční vada

Dobrý den, mám prosím dotaz ohledně syna. Je mu 11 let a poslední měsíc si stěžuje na bolest hlavy. Po preventivní prohlídce byl odeslán na oční. Můj dotaz zní, zda může být bolest hlavy spojena s očima? Tedy pokud má zhoršený zrak, může ho od toho bolet hlava? Moc děkuji

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce