Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

On-line konzultace

Dobrý den. Vaše webové stránky velice chválím. Narazil jsem ovšem na problém. Kvůli své dceři bych potřeboval využít on-line konzultaci s lékařem, avšak vstupní formulář, zdá se, mezi vyvolené počítá pouze klienty mnou nejmenovaných tří zdravotních pojišťoven. Kde je možnost úhrady odborného zodpovězení dotazu převodem z účtu? Rozhodli jste se snad získávat oněm třem subjektům nové klienty? Věřím, že se za tím skrývá pouze technické nedopatření. Jestliže ano, jak mám postupovat aniž bych měl zájem měnit pojišťovnu?? Děkuji [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jitka
1x

Jsem klientkou VZP. Znamená to, že nemohu využít vaší on-line poradny?

Marion

Jaký je rozdíl na těchto odborných stránkách ve způsobu použití fora a On-line konzultací? Sem se většinou přihlásí laičtí zájemci o velmi odbornou radu. Jiná by neměla význam. Tuto potřebu plní On-line konzultace,které musí tázacící nechat uhradit své (jen uvedené) pojišťovně. Není-li Forum pouze pro odborníky pracující ve zdravotnictví tak laici, kteří by zde diskutovali na základě svých "znalostí" by zde působili spíš směšně pokud by sem nevkládali zbytečně jen dotazy, které osvětluje odborník pouze v části On-line konzultace. Takže mi tu vlastně nikdo neodpoví ani na tento příspěvek - pouze nějaký laik mi sdělí nějakou ze svých domněnek. Co jsem asi nepochopila?

Milwaukee

Také já mám tu smůlu, že nejsem pojištěný u některé z těch správných ZP a tak na zodpovězení dotazu v Ordinaci on line nemám nárok. Jak koukám, tak ti, kteří si na to stěžují, ani nestojí nikomu ze serveru Ordinace za odpovědˇ.

Milwaukee

Také já mám tu smůlu, že nejsem pojištěný u některé z těch správných ZP a tak na zodpovězení dotazu v Ordinaci on line nemám nárok. Jak koukám, tak ti, kteří si na to stěžují, ani nestojí nikomu ze serveru Ordinace za odpovědˇ.

Karel

Není pravdou, že nikomu nestojíte za odpověď. Problém je v nepochopení významu fóra. Tento server poskytuje odborné konzultace pouze pacientům čtyř zdravotních pojišťoven (jejich čísla a názvy jsou uvedeny při položení otázky v Online konzultaci), které za konzultaci externím lékařům platí. To, že se ostatní ZP k tomuto projektu nepřipojili a konzultace nehradí je jejich problém, nikoliv ordinace.cz. Vlastní server nemá svého lékaře. Fórum pak slouží k výměně informací na dané téma mezi uživateli serveru a není nikým moderováno, tj. nevhodné nebo vulgární příspěvky nejsou mazány a je zbytečné zde klást otázky na lékaře, protože žádný na toto fórum nechodí.

Tereza Procházková

Dobrý den, už půl roku 3x týdně běhám cca 10 km. Poslední měsíc se mi při větší zátěži na levém lýtku zepředu objeví malá vystouplá bulka(je měkká,jde lehce zmačknout).Sama o sobě nebolí, spíš cítím tlak v celém lýtku, jakoby zátěž. Jakmile doběhnu a noha si odpočne bulka zmizí. Poraďte mi prosím co je to a popřípadě co s tím. Děkuji Tereza

Jana

Známý chlapec 12 let někdy pije energetické drinky, někdy vypije i 3 za den. Co mu to může způsobit? Má teď hodně nízký tlak, bolí ho hlava a je takový malátný, může to být z toho energetického drinku? Ten naopak ale tlak zvyšuje ne?Někdy možná i vapuje, ale nevím jestli s nikotinem nebo bez.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Pro vyzvednutí léků na na eRecept stačí občanka

Pacient si může v lékárně vyzvednout léčivé přípravky na základě předloženého průkazu totožnosti, který slouží pro načtení jednotlivých identifikátorů eReceptu. Tzn. lékárník může pacientovi léky vydat po předložení občanského průkazu nebo cestovního pasu.

Zakalené vidění a ospalky po ránu

Dobrý den. Poslední týden se ráno po probuzení stává to, že vidím jako kdyby zakaleně a mám dost ospalků kolem oka, po 10-20 minutách se vidění vrací do normálu. Mohu se zeptat co by to mohlo být?

Plná krev, plazma, krvetvorné buňky, pupečníková krev… Víte, jaké složky „nejvzácnější tekutiny“ můžete darovat?

Je všeobecně známo, že dárcovství krve je velmi potřebné, protože pomáhá zachraňovat zdraví a životy. Kromě odběru plné krve lze ale darovat také její jednotlivé složky, jako je plazma, červené krvinky, krevní destičky či krvetvorné buňky. Jak tyto různé odběry probíhají, k čemu slouží a můžete se i vy stát dárcem?

Zasažení bleskem a jak se správně chovat za bouřky?

I když k přímému zásahu člověka bleskem dochází jen zřídka, končívají podobné případy mnohdy tragicky a proto je dobré chovat se za bouřky rozumně.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce