Inzerce https://www.lekarna.cz/vse-za-99/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=vse-za-99

potravinové doplňky

Četla jsem o potravinovém doplňku Zuccarin obsahující extrakt z listů moruše, který má upravovat hladinu cukru v krvi. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petra

S tím nemám zkušenost , ale dobrou zkušenost mám s Gurmarem, který mi nejen snižuje hladinu cukru v krvi, byla jsem na kontrole a krevní testy byly stabilizované, takže supr :-)

Anna

Dobrý den, pomohli vám potravinové doplňky na hubnutí??

Irena

Loni mi byl doporučen Diaprin. Přírodní doplněk. Byla jsem s ním spokojená, pomohl mi stabilizovat hladinu cukru a zlepšit můj stav. Snažím se ho užívat dvakrát ročně a už jsem zapomněla na příznaky vysokého cukru. Doporučuji!

Marie

mě pomohl potravinový doplněk glukorizin na hlídaní hladiny cukru v těle, nemusím si tolik hlídat co jím a v podstatě si lupnu prášek a vím, že se mi cukr v těle reguluje, fakt super

Adam

Dobrý den! Kapsle Inspicure mi opravdu pomohly. Tento prostředek obsahuje chrom, extrakt z liány a olivových listů, vitamín C a další užitečné složky. Je to opravdu účinný prostředek, který mi pomáhá cítit se lépe, i přes cukrovku, a stabilizuje hladinu cukru v mé těle.

Radu

Poraďte nějaký potravinový doplněk s obsahem berberine. Užívala jsem ji samotnou a byla jsem spokojena. Chtěla bych v tom pokračovat spíše preventivně, ale ráda bych zkusila nějaký jiný doplněk ktery by mohl obsahovat i jiné látky.

sárabu

Hladinu cukru v krvi jsem taky řešila dlouhou dobu.. Hodnoty jsem měla dlouhodobě zvýšený.. Hodně mi pomohly takový ty obecný tipy - pravidelný cvičení, zdravá strava s nízkým obsahem cukru a pít hodně vody. To je ale běh na dlouhou trať a chce to dodržovat dlouhodobě. Jak zmiňuješ, berberine je dobrá pomůcka ale ideálně ji kombinovat ještě s dalšími. Já beru tobolky od Diapil a ty mi s cukrem pomohly dost. Obsahují i skořici a gymnemu.

Anastazie Novak

Ahoj přátelé! Jako diabetik jsem nedávno začala užívat přípravek Dialos a už jsem si všimla změn ve svém stavu. Hladina cukru v krvi se stala stabilnější, což je velmi důležité pro zdraví. Za krátkou dobu jsem pocítila výrazné zlepšení. Doporučuji všem vyzkoušet tento prostředek.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Pro vyzvednutí léků na na eRecept stačí občanka

Pacient si může v lékárně vyzvednout léčivé přípravky na základě předloženého průkazu totožnosti, který slouží pro načtení jednotlivých identifikátorů eReceptu. Tzn. lékárník může pacientovi léky vydat po předložení občanského průkazu nebo cestovního pasu.

Zakalené vidění a ospalky po ránu

Dobrý den. Poslední týden se ráno po probuzení stává to, že vidím jako kdyby zakaleně a mám dost ospalků kolem oka, po 10-20 minutách se vidění vrací do normálu. Mohu se zeptat co by to mohlo být?

Plná krev, plazma, krvetvorné buňky, pupečníková krev… Víte, jaké složky „nejvzácnější tekutiny“ můžete darovat?

Je všeobecně známo, že dárcovství krve je velmi potřebné, protože pomáhá zachraňovat zdraví a životy. Kromě odběru plné krve lze ale darovat také její jednotlivé složky, jako je plazma, červené krvinky, krevní destičky či krvetvorné buňky. Jak tyto různé odběry probíhají, k čemu slouží a můžete se i vy stát dárcem?

Zasažení bleskem a jak se správně chovat za bouřky?

I když k přímému zásahu člověka bleskem dochází jen zřídka, končívají podobné případy mnohdy tragicky a proto je dobré chovat se za bouřky rozumně.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce