Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

Nextrin

Dobrý den.Prosím o informaci.Jsem po vážné operaci páteře a chci zhubnout.Nemá někdo zkušenost z poslední dobou propagovaným přípravkem Nextrin? Děkuji za informaci

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Kofka

Já mám zkušenost z Nextrinem,koupila jsem si ho na dva mesice a bez cviceni jsem zhubla 25kg

Mafta

Mas zkusenosti z Nextrinem???Prozradis mi,prosim jak jsi na to vyzrala???Mne sse nedari a newim uz co bych zkusila!!!Diky [email protected]

Laďa

Ahojky..Nextrin jsem si koupil 11.7. Dnes je 20.7.a já mám dole 3 kg.Nechce to nic jiného,než trochu omezit dávky jídla a rozdělit si ho alespoň do 4 až 5 porcí.Dokonce si dopřeju v tom vedru i zmrzlinu.Dodržuj ale pitný režim.Jak jsem zjistil,pokud málo piješ,začne bolet hlava.Přeji hodně ůspěchů.

Andy

AT ZIJE CHEMIE!! Koukám, že jste tady všichni požírači chemie a velice Vámto chutná, vždyť se po tom hubne! Uvědomte si, že lidské tělo nebylo stvořeno k tomu, aby zpracovávalo chemikálie, ty se v nás usazují. Ucpávají nám cévy,protože je tělo nedokáže zpracovat, neco málo vyloučí, ale jinak zůsatávají v těle a v pozdějším věku přispívají ik buněčné podvýživě, přestože máte co jíst. Máme je všude kolem a Vy přispíváte jen k tomu, že až budete v letech, tak si budete stěžovat na různé nemoci a budete se ptát, z čeho to mám, když nejsem ani tlustý, jím zdravě, ale občas jen zobnu nějakou chemii! Fakt jste chudáci, když si musíte brát na pomoc takový svinstvo! Lituji Vás!Chcete vědět více? Pište [email protected]

Andy

Vy jste se zbláznily?? Za DVA měsíce 25 kg, to je o zdraví!!! Hubněte ale zdravě, pomalu a šetřně,zdraví máte jen jedno!! Chemikálií máme všude dost, tak proč se ničíte! Jen změnou stravovacích návyků a dodáním těch správných živin se dostanete ke svému cíli! Bez diet, bez omezování, ale bez přežírání! Moje vlastní zkušenost, nedám na ni dopustit. Držím se již třetí rok a vim, že to jde skvěle, jen neco malo změnit v hlave: Byla jsem tlustá (do plavek? Fuj!) unavená,nemocná,po třech dětech, začínající osteoporóza -otoky kolenou a bolesti, nízky tlak od 16 let, gyne potíže, děsná chuť na sladké, 3-4 kávy denně,jarní pylová alergie s pravidelnými návštěvami u alergologa, ten mi řekl,že to mám na doživotně, vyzkoušela jsem všechny blbosti na hubnutí z lékárny (Belasin,Lipoxal,UltraEatenLoo se - reklama Halina Pavlowská),Nefungovalo nic- však to na Halině vidíte! Pak jsem potkala lidi,kteří mi říkali,že změnou stravovacích návyků pomocí programů na přírodní bázi vytvořených lékaři mi pomohou. Druhý den zmizel otok kolena!Světe div se! Do 14 dnů jsem přestala pít kávu. Tělo ji nepotřebovalo!Ohromný příliv energie.Po třech měsících 5 kg dole,po6 měsících 10 kilo dole,tlak 70/120, bez gyne potíží,sladké nemusím,jaro 2007 prověřilo mou alergii,jen kolem mne přešla bez nutnosti navštívit po10 letech alergologa. Postavu mám jako v 17 letech..jupííí! Váhu 59 na 169cm ve 46 letech si skvěle udržuji! To mě přesvědčilo o tom, že budu lidem pomáhat! Vždyť když Vás potkávám na chodníku, tak bych Vám to ráda řekla a poradila Vám. Poradím všem, co to potřebují a jednou provždy chtějí být zdraví, štíhlí a šťastní!! Pište na [email protected]

xxx

Buď jste zapadla do nějaké sekty a zbláznila se nebo umíte dělat zázraky. A neurážejte ostatní, je to každého věc jak chce hubnout, hlavně že chce.Když Nextrin pomůže, tak proč ne.

Pettr@

Mohlka bych se zeptat jestli ste musela nejak vic se omezovat v jidle??nebo cvicit???Dekuji

KArmen

Ahojky chtěla bych vyzkoušet Nextrin,ale bojím se že to zase bude jen zbytečná investice!!Prosím napiš te jestli opravdu Nextrin pomáhá...Děkuji..

Kukík

Byla jsem zařazena do zkušebního programu Nextrin, takže mi po dobu 3 měsíců chodí zdarma domů. Je to 25 dnů, co ho poctivě beru a výsledek nikde. Podotýkám, že vážím 66-67 kg, měřím 168. Nepřežírám se a nejím zbytečně moc sladkého. Když je chuť, tak si něco dám. Čokoládku, zmrzku. Ale kdybych si to měla platit, byla bych pořádně naštvaná a dávno se na to vykašlala. Prostě změna žádná.

le

Taky jsem ve zkušebním programu skoro měsíc ,dodržuju poctivě všechna doporučení a změna téměř žádná.

VÝÝÝMYSLY

HAHAHA!!!

alibaba47

Bohužel Nextrin mi vůbec nepomohl, pouze to byla zbytečná investice. Ještě se mi podařilo přibrat.

petka

Tak ja musim taky napsat, že nextrin me vubec nepomaha.Uživam ho mesic a dokonce se i trochu omazuji v jidle a bohužel nic.Proste vaha stoji.Myslim si že je to zbytečna investice a klamani lidi... Tak držim palce.

Petule

Bohužel i já si koupila balení rovnou na tři měsíce a mám o dvě kila víc. A to jím jen dvakrát za den a to jen tak aby se neřeklo a k ničemu. Mám ale i zdravotní problémy, tak je to dost opodstatněné i tímto. Ale že by to nějak omezovalo chutě, nebo pomáhalo se říct asi nedá. Byly to zbytečně vyhozené peníze. Kdyby někdo věděl o opravdu něčem užitečném, budu ráda kdyby jste napsali na [email protected]. Děkuji a přeji, ať to pomůže alespoň někomu :)

xxx

Při hubnutí se musí jíst 5-6x denně a ne 2x to je úplně špatně!!! Stačí omezit spotřebu přijatých kilojaulů tak na 6000, hodně pít a k tomu Nextrin (i kdy ani nemusíte) a máte tutově 8kilo za dva měsíce dole.

kukík

Není to prada, jedla jsem pravidelně, hodně pila neslazené čaje, snažila se jít úměrně, tj. nepřežírat a nejíst moc sladké. Výsledek - nic !!!

okurka

Ahoj, zdravím všechny hubnoucí. I jsem měla problém s nadváhou.Je mi sice 23 let, ale v plavkách se nemusím zrovna dvakrát ukazovat.Jednou jsem se do toho dala.Po porodu mi zůstalo asi 15kg.Přestala jsem jíst sladké(také jsem zhřešila)A k tomu jsem si koupila C.L.A 1000 se zeleným čajem.Začala jsem víc se hýbat a chodit hodně na procházky s kočárkem.Výsledek se dostavil asi po měsíci a půl.3kg dole.Pak jsem přešla na Nextrin(o tom jsem zrovna slyšela,tak jsem se ho rozhodla vyskoušet) a výsledek?za 7 měsíců jsem zhubla 16kg.A můj názor je, že BEZ CVIČENÍ A STŘÍDMOSTI V JÍDLE TO NEJDE.Ale s Nextrinem mi šlo hubnutí lépe.Takže nevzdávejte to a držím palce.Jestli si chcete popovídat tak mi napište na [email protected]

helca

no neviem ako funguje netrin skusala som csetko jedine ktore mi zabrali boli EBS mohla som jest kolko som chcela ci sladke ci tlste maso proste vse a schudla som mala som 85kg a po 2 mesiacov som docielila 47kg to je moja vaha teras a som spokojna s nima len su to nechutne velke pirule

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce