Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

Podpůrné prostředky hubnutí - SYNAMIN

Doplněk potravy k redukci nadváhy _ SYNAMIN obsahuje synefrin, oktopamin, hordenin metoxy tyraminu ? Jsou tyto látky organismu škodlivé ? Jsou přírodní ? Má někdo pozitivní zkušenost s tímto lékem ?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
katka

Nevím, bylo mi řečeno, že látky obsažené v Synaminu jsou přírodní, ale taky to nevím jistě. beru ho něco přes týden a nic teda jako zhubla jsem, ale to je spíš tím, že jsem začala jinak jíst. To funguje. Jím rajčata v podstatě celej den, rýži s kuřecím nebo filetami, brambory, těstoviny, čočku, nízkot.sýry. Snídám obyč. pečivo, ale jinak ho nejím vůbec a úplně jsem vynechala omáčky, knedlíky, uzeniny...sladký a tučný jsem nejedla nikdy. Už jsem zhubla 2 kg za 2 dny. Ob den chodím rychlou chůzí asi hodinku.

michaela
1x

Můžu vám tedy napsat,že synamin jím 14 dní a nezhubla jsem ani kilogram,jím zdravě 5 krát denně jezdím do práce na kole a nevím čím to je,ale výsledek žádný.Opravdu neexistuje nic co by mi pomohlo.Nemám velkou nadváhu,potřebovala bych zhubnout asi tak 5 kilogramů,ale nevím si rady.Kdyby měl někdo dobrý typ,tak to ráda uvítám.

IFKA

Tyto prášky jsem taky užívala před několika lety a i když mi v lékárně slibovali že s nimi zhubl každý,tak já tedy ne !To už raději zkus syrovátku-je zdravá a kdyby ti nepomohla,tak ti zlepší aspoň pleť a je dobrá na střeva.Prodávají v lékárně za pár kaček.ifka

Zdravím, pokud chcete skutečně zhubnout, ozvěte se mi na mailík [email protected], společně něco zkusíme vymyslet. Neničte si zdravíčko takovýmhle svinstvem, skutečně to nestojí za to! Hanka

Jelena

...jenom taková malá připomínka tady k jednomu příspěvku,píšete, že jste za 14 dní nic nezhubla, ono občas chvíli trvá než si tělo zvykne na nový režim, není to jak zpátečka u auta, že by to fungovalo hned, chce to čas, tělo začne spalovat třeba až po měsíci a moc lidí to vzdá, protože nevidí hned výsledky, takže já doporučuju vytrvat, tyhle všemožné přípravky a preparáty jsou jenom takové naše "berličky" mnohdy psychické...takže nebudu to už dál rozpatlávat...přeju hodně úspěchů :-)

Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Pro vás kteří chcete poradit mi napište na maila.Budu se těšit

milda
1x

Dobry den Synamin jsem uzival pred par lety tehdy jsem zhubnul za 4 mesice 20 kilogramu. Netvrdim ze to bylo jen diky tomuto pripravku chce to pohyb a zdrave jist. Do urcite miry je to asi jen psychycka pomoc...

JITKA
1x

Ahojky ja jsem taky uzivala SYNAMIM a po roce uzivani a trochu omezeni sladke ,tuky knedle,jen zelenina,kureci,libove veprove,ryba,ryze,celozrne pecivo tak jsem zhubla 25.kilo a slo to samo nemusela jsem nejak cvicit .Nekdy jsem stala 2.tydny na vaze a stoho zas bylo hned 2.kila dole behem tydne.Vubec jsem necitila unavu ani hlad pak jsem tento pripravek prestala jist a zadny jojo efekt nebyl kdyby nemela zdravotni zenske problemy tak by vahu mela stale stejnou jenze hormony udelaj sve a ted hledam pripravek SYNAMIMU podobny protoze ten novy nema takove ucinky jak ten stary .

Táňa

Chtěla bych vědět, jestli je možné užívat synamin, když se berou prášky varfarin. Máněkdo txto zkušenosti. Děkluji za odpověď.

Mija

Nemáte někdo zkušenost s užíváním Slimaxu femme? Měl by pomáhat s hubnutím i ženám které jsou po 40 sháním něco pro mamču mě se povedlo zhubnout 20 kg ale ona ikdyž jí to co já a snaží se hýbat nehubne tak stejně. Chci ji pomoct

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce