Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

akne v pozdejsim veku

Zkusil jste nekdo konpnou mast nebo krem? Stoji to za investici?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lída Malá
2x

Nekomu to zabira, nekomu ne, pomohla mi s akne az doktorka Páralová z Prahy

Karolina Galova

Dobrý den, znáte nějaké tipy na kosmetiku v pozdějším věku? Mám po třicítce a akné mám snad více než v pubertě, nemám teda ještě děti, tak nevím jestli za vše taky nemohou hormony. Poradíte prosím?

Anebela

Dobrý večer, mám 33 let a mám čím díl více tyto problémy, poradíte mi?

Jana

Dobrý den, já jsem na tom úplně stejně, nevíte co by mi pomohlo?

Veronika

Za mne jedine si zajit nekam k odbornikum, oni se s tim setkavaji kazdy den s ruznymi formy akne a tak veci co je naco dobre a zaky zakrok ti stoprocentně pomuze.

Dominika

Jsem stejneho nazoru, ja si treba vybirala misto v Praze, amaryllis centrum chtela jsem opravdu aby mi pomohly a byla jsem s vysledkem spokojena.

Markéta

Tam jsem byla take, nebylo to primo akne, ale spise uz jizvy po akne :( a vyborne mi pomohly!

Dominika

Jizvy jsou taky pekne neprijemne :( bud ma clovek aktivni akne a nebo mu po akne zbydou jizvy, tak i tak, jsou to velke starosti s tou pleti ze :(

Markéta

No to mi povidej, je to vecny boj :( jeste ze v tom Amaryllis delaji i nekolik zakroku, takze ti primo poradi jaky konkretni zakrok podstoupit aby byl vysledek co nejlepsi

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce