Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

trhlinky a krvaceni

je mi 28let ..mam problemy s trhlinkami kolem ritniho otvoru.muzete mi poradit proc se tvori a cim je lecit?Gynekolozka mi rekla, ze by to mohla byt mykoza tak pouzivan canesten,ale nepomahaAsi pred dvema mesici jsem obevila svetlou krev na toal.papire (mimo vymesovani)..stravuji se velmi zdrave (makrobiotycky uz od 15let) Dekuji za odpoved

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jiři
4x

PREPARATION H 1X25GM Mast mi pomohla od útrap, ale nechte se vyšetřit. Orientační cena: 133.50 Kč POZOR! Zákon 269/2003 Sb., o léčivech, nedovoluje prodej léků po internetu. Pro nákup navštivte svoji lékárnu. Více informací Co obsahuje Váš lék? Faecis extractum fluidum 1,00 g, Squali oleum 3,00 g ve 100 g masti. Další látky obsažené v léku Bílá vaselina, lehký tekutý parafin, tuk z ovčí vlny, masťový základ, tymiánová silice (červená), methylparaben, propylparaben, glycerol. Indikační skupina Antihemoroidalum. Charakteristika Mast Preparation H obsahuje vitaminy A a D ve formě tuku ze žraločích jater. Tyto vitaminy jsou nezbytné k obnově výstelky (epitelu) na poškozeném nebo poraněném místě. Složka výtažku ze živých kvasinek má stimulační vliv na dýchání buněk a tím i hojení ran. Přípravek rovněž pomáhá zmenšit otok zanícených tkání. Kdy se lék používá? Preparation H se používá k rychlému, dočasnému zmírnění bolestivého pálení, svědění a dalších nepříjemných potíží při hemoroidech. Je určen pro dospělé pacienty. Kdy byste neměli lék užívat Preparation H se nesmí použít při známé přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Přípravek není vhodný pro děti. Nežádoucí účinky Nejsou známy. V případě jakékoliv neobvyklé reakce po použití přípravku se poraďte s lékařem. Jak mohou jiné léky ovlivnit léčbu? Není známo, že by při současném užívání jiných léčiv docházelo k vzájemnému ovlivnění účinků. Než začnete současně s Preparation H užívat nějaký jiný volně prodejný lék, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem. Těhotenství a kojení Přípravek mohou používat těhotné ženy a kojící matky, neboť vitamin A se z konečníku nevstřebává. Dávkování Nedoporučí-li lékař jinak, používají dospělí pro dosažení úlevy mast obvykle ráno, před spaním a po každé stolici, vždy po předchozím omytí. V léčení pokračujte ještě nějakou dobu po ústupu potíží (celkem po dobu nejméně 5 dnů). Přetrvávají-li potíže i nadále, konzultujte svého lékaře. Použití Přípravek se používá místně. Přiměřené množství naneste (případně za pomoci aplikátoru) na postižené místo. Aplikátor je nutno před každým použitím zvlhčit a po něm pečlivě očistit. Upozornění Trpíte-li hemoroidy, měl(a) byste se poradit se svým lékařem. Krvácíte-li z konečníku a jste-li jakkoliv na pochybách, zda jde o krvácení z hemoroidů, vyhledejte lékaře co možná nejdříve. Při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem. Uchovávání Při teplotě do 25 st. C. Varování Přípravek se nesmí používat po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Balení Tuba s obsahem 25 nebo 50 g, aplikátor. Výrobce Wyeth Pharmaceuticals, Havant, Hants, Velká Británie.

bohacovapetra
9x

prosim vas delsi dobu me trapi krev na toaletnim papiru a ostre rezani kdyz vykonavam velkou potrebu.svedeni me taky obcas trapi,ale to jsem vzdycky prehlizela.co to znamena mam hemeroidy a da se to odstranit bez operace?

trhlinky na konečníku
5x

Dobrý den, prosím o radu před nějakou dobou jsem mělá zácpu, tak jsem si vzala projímadlo ale popraskal mi konečník a od té doby trpím. Zkouším koupání v heřmánku a mast babypanthen. Na toaletním papíru mám i trochu krev. Pálení a svědění žádné nemám. Mám noční hrůzu jít na WC. Moc děkuji za radu.

Jana
1x

Dobrý den, takže já nevím kolik vám je ale mě se to už taky stalo,lékař říkal že to není nic vážného takže se nebojte,každé dívce se to v životě stane.

Magda
2x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

ass
1x

Dobrý den Petro ,krev na toil. papiru kombinov s bolesti bude asi způsobeno fissurou /trhlinka/nevím kolik mate roku ale v každém věku je nutno nájit zdroj krvácení to je úkol každého lékaře,který je seznámen s vaším problemem .Pokud mate svědění první krok je vyloučit mydlo/i intim. mýdla/ z dénní hygieny konečníku ,buď čístou vodou nebo koupele v heřmanku nebo dubová kůra také dobrá věc.Ale velmi důležitý je návštěva lékaře.Nechci Vás strašit ale nedavno jsem měl pac. 43 let s velmi rovinutým karcinomem konečníku .Když se Vám nechce k doktorovi aspoň si nechte udělat odběr krve na onkomarkery/Váš prak. lékař bude vědět /

Petra
8x

Dobrý den, je mi 35 let více než 10 let mám problém s bolestmi a krvácením z konečníku. Již před šesti lety jsem byla na vyšetření, ale nic se neprokázalo. Poslední, více než půl rok se bolesti velice zhoršily a proto jsem opět navštívila lékaře. Proběhlo několik vyšetření, lékař mi sdělil, že se jedná o řitní trhliny. Bolesti jsou tak časté a tak silné, že bolest přechází i do boků a nohou. Prosím, je nějaký způsob odstranění těchto bolestí V těch nejbolestivějších dnech mě to úplně vyřazuje z běžného života. Děkuji za odpově

Petra
2x

Petra: Řitní trhlina (reagovat) 17.5.2007 10:30:44 Dobrý den, je mi 35 let více než 10 let mám problém s bolestmi a krvácením z konečníku. Již před šesti lety jsem byla na vyšetření, ale nic se neprokázalo. Poslední, více než půl rok se bolesti velice zhoršily a proto jsem opět navštívila lékaře. Proběhlo několik vyšetření, lékař mi sdělil, že se jedná o řitní trhliny. Bolesti jsou tak časté a tak silné, že bolest přechází i do boků a nohou. Prosím, je nějaký způsob odstranění těchto bolestí V těch nejbolestivějších dnech mě to úplně vyřazuje z běžného života. Děkuji za odpově Přidat vlastní názor Jméno nebo přezdívka: Název příspěvku: Ověřovací kód (opište prosím text z obrázku): kontrolní kód - opište ho prosím do formulářového pole Text příspěvku: Doporučená pracoviště Využijte možnost vyhledat si vhodné zdravotnické pracoviště ve vašem kraji. Pokračovat na doporučená pracovištěDoporučená pracoviště Pro odborníky Jste lékař a zajímáte se o léčbu hemoroidů? Pak tu pro Vás máme odbornou sekci VC Hemoroidy. Pokračovat do odborné sekce HemoroidyVstoupit Anketa Z jakého důvodu jste navštívili naše virtuální centrum Hemoroidy? Náhodou 13 % Mám hemoroidy a dosavadní léčba mi nevyhovuje 19 % Hledám vysvětlení pro krev ve stolici 21 % Hledám pomoc u konkrétního odborníka 16 % Asi mám hemoroidy a nevím, jak se léčit 31 % Dosud hlasovalo 15013 lidí

ass
3x

Dobrý den Petro ,u Vás jsem přdpokladal že bude trhlinka/fissura ani/ Petro já se zábyvam proktologii spoustu let s nadsazkou říkam o nárození a trklinkám říkam malý velký problém.Radší mít hemoroidy III. stupně než malou trhlinku .Petro jestli budete chtit já vám pomohu je to řešitelný problém,jste mladá neměla byste odalovat potíže,pokud je fissura chronicka a hlubší řeším operačně ,a pokud je povrchová fissura řeším ambul. kauterizace /spalovaním,zaletovaním/V dohledné době otvírame proctocentrum a já budu u toho prosím dejte na sebe kontakt a rád vam pomohu

Prosím o pomoc
1x

pomoc s trhlinou,mám podobný problém,trhlina se nechce hojit,vždy po stolici mám bolesti,které střílí až nahoru,již 2 měsíce mě to zlobí,nepomáhá nic,ani mast z dubové kúry. Prosím pište na adresu [email protected]. Díky Milda

Žaneta Beckova
1x

Dobrý den.mám podobný problém. Mám trhlinu oblasti konečníku a trpím na zácpu i když se snažím dodržovat správnou životosprávu. Při defekaci mám silné bolesti, objeví se i krev a poslední dva dny i hleny. Prosím o radu a pomoc. Jsem z toho už zoufalá, kolonoskopie se bojím jelikož mám tuto bolestivou trhlinu.Děkuji.

Pepa

Dobrý den mohl byste mi dat na sebe kontakt, trapi me stejný problém o kterém se tu píse. muj email je [email protected]

ass

Operace nebo zákrok na konečníku je nejlépší pro pacienta ve spinal. bloku/do páteře/nebudete mit po operační kruté bolesti jinak pro ostatní,které chtěji telefon. konzultovat ev. se dostavit k vyšetření davam tel. kontakt 554714588/pondělí,středa 14-19hod. sobota 8-12hod/ tel 554751577 /úterý,středa 8-12/ pátek8-14hod/

Duran
1x

Dobrý den. Je mi 47 let. Svědí mne neustále konečník a po stolici když si jej myji, tak mne v něm řeže, jako kdybych si dal pod vodu sedřenou kůži.Jsem z toho na nervy a nevím co stím.Se stolicí zatím problém nemám. K doktorce nemám odvahu jít.Tento problém mám asi 4 měsíce. V lékárně jsem si koupil DOBEXIL H. Poradíte někdo jak dál postupovat?

rada
2x

MOZNA MATE CANDIDU. TO SVEDI KONECNIK. JE TO ZE SLADKEHO A MOUCNEHO JIDL ZKUSTE VYNECHAT NA TYDEN SLADKE,MOUCNE JIDLA.

Andy
4x

Dobrý den, chtěla bych se poradit, jaký způsob anesteze by byl vhodnější pro operaci chronické trhliny. Jdu teď v pátek na operaci a docela se toho bojím. Doktor mi doporučil epidural, ale ta injekce do páteře mi přijde drastická. Nemám žádné zdravotní problémy, které by mi bránily podstoupit operaci v celkové narkóze, takže budu mít možnost volby. Dále by mě zajímalo, jak dlouho budu mít pooperační bolesti. Budu ráda za každou radu. Děkuji

MILOS
3x

DOBRY DEN. MAM RANO SLABE KRVACENI Z KONECNIKU. POUZIVAM MAST 'PREPARATION H' ZAJIMAVE JE, ZE NEKRVACIM PO PRVNI STOLICI , ALE AZ PO DRUHE. JSEM RIDIC Z POVOLANI A SEDIM ZA VOLANTEM OSUM HODIN DENNE. BOLESTI NEMAM, ALE KDYZ SI MAZU KONECNIK , TAK CITIM MALINKY VYSTUPEK ASI DVA CENTIMETRY UVNITR RITNIHO OTVORU NA PRAVE STRANE. MUZE TO BYT DUVODEM MEHO POVOLANI? DEKUJI ZA ODPOVED. MILOS USA.

Mišpulínek
1x

Chtěla bych se zeptat před 2dny jsem měla anální styk a hned po tom mě tekla krev z konečníku.A pokaždé když jdu na záchod tak stále teče.Nechápu to mohli by jste mi někdo poradit?

ass
1x

Při anál. styku mohlo dojít k mechanic,.poškození a pokud bude přetrvavt krvácení je nutno návštěva odborníka.Bolelo vás při styku?a kolik mate roku?bylo to poprve nebo mate zkušenosti s anál. stykem?

mimi

Dobrý den. Je mi 20 let a trápí mě krev na toaletním papíře a občasné svědění konečníku. Je možné a bych měla v tolika letech problémy s hemoroidy?!?

ass
2x

Dobrý den,ve 2O.letech mít hemoroidy není žadná vyjimka .Krvácení z konečníku asi bude z 90% ve vašem připadě z hemoroidů nebo z trhlinky ale nutno návštvít lékaře jinak co bých vam doporučil je neumyvat konečním mydlem jen vlažnou vodou oplachnout a k lékaři !!!

sisi
2x

Dobrý den!! Je mi 30 let a druhý den při vykonávání velké potřeby mám vždy malinko krve na toaletním papíře!! Myslím si ,že mám trhlinku! Hemeroidy nemám a jsem tři měsíce po porodu! Chci se zeptat,abych nemusela jít k dr.,jestli je na to nějaká mast,která by to zahojila? Asi před sedmi lety jsem měla trochu konečník venku,ale používala jsem mast a zahojilo se to!! Od té dob jsem problémy neměla! Děkuji za odpověď!!

Jarmil
1x

Dobry den, je mi 24 let a jiz nejmene 4 roky me trapi svedeni koneciku. Zajimave je, ze pouze pred usnutim (roupy to nejsou :) ). Napadlo me, ze to muze byt prekyselenim zaludku, jelikoz otec ma s timto vrozene problemy od narozeni.

Martin

S problémy s trhlinama, velikejma bolestma a spoustou krve jsem si také užil své...ale říkám si, že všechno zlé je k něčemu dobré. Berte to tak, že pokud máte problémy s hemeroidy či trhlinkou, Vaše vlastní tělo Vám dává důrazně najevo, že se k němu chováte špatně. Pokud se těchto problémů chcete natrvalo zbavit, nepomůže Vám týdenní dieta, či nějaké mastičky. Je nutné se nad sebou zamyslet. Pokud se chcete ozdravit, doporučuji Vám zjistit si něco o zásadotvorných a kyselotvorných potravinách, možná časem příjdete na to, že Vám hemeroidy zachránily život. Nechce to dietu, chce to změnu v myšlení a stravování. Důkladná detoxikace tlustého střeva a jater. Mě tato změna přinesla zhubnutí o 6 kg za 2 měsíce, přestaly mi šedivět a padat vlasy, ztratily se mi problémy se záněty kolem předkožky a opruzeniny v tříslech, přestal jsem krvácet při defekaci, asi se postupně zbavuji i zamoření candidou...přestaly mě bolet kyčle.......a to se jen pár měsíců snažím jíst hodně zeleniny, nejíst bílé pečivo, žádný cukr, žádné mléko...

Veronika
4x

Dobrý den,je mi 24let včera při stolici,mi přišlo,jako kdybich byla málo otevřená a při vyprazdnování mě to zabolelo a pak jsem našla na toaletním papíru krev.Co myslíte,že by to mohlo být?Poté mě otvor trochu pálel,ale po chvíli přestal.Dnes se mi stalo totéž.

Meplofettp
1x

http://jhrtukeedoer.com/

Romana
2x

Dobry den, jiz rok a pul se trapim a je to porad stejne a dokola..kdyz jsem se konecne odvazila,bylo mi diagnostikovano nekolik fissur v oblasti konecniku a doporucena operace. S tim to vysledkem jsem zasla k dalsimu lekari,ktery po veskerych (utrpnych) anoskopiich, rektoskopiich zakoncil kolonoskopii s vysledkem,ze je vse v poradku,ze UVNITR streva je naznak budoucich vnitrnich hemeroidu a na zacatku zpravy pise-po analni ZALECENE fissure..podle meho nazoru fissura neni a nebyla nikdy zalecena.Toto vysetreni jsem podstoupila pred ani ne pul rokem a potize mam stale stejne,jake fissura ma.Jsem z toho nestastna a netusim,co me ceka,kdyz bych operaci fissur podstoupila a jak se to vubec dela a hlavne co se deje potom. Hrozne se bojim jit na vsechna ta vysetreni ZASE k nekomu jinemu..o operaci nemluve..nemate nekdo s operaci fissur zkusenost,nebo radu,za kym se mam jit zeptat?To je nejdriv obvodni doktor..?nebo rovnou proktolog..?pomoc pomoc pomoc,ale uz to nejde prechazet.. Jinak je mi 23let,nekourim,hybam se, piji dva litry denne a stravuji se pravidelne..leky jako je dobexil,aviril,dubova mast a sezeni v kure,mast factu, uprava stravy-proste nezabira :-(

out
1x

Nepise se mi to sem 2x dobre, ale nechci nic podcenit a vse radeji hned resit. Jelikoz s timhle mam 0luve zkusenosti, nevim o co se muze jednat a jak a kde situaci resit. Jiz cca mesic se nekolikrat na toatelnim papire objevil prouzek krve. Postaci samolecba na zaklade doporuceni nejakych leku ci masti? Nebo radeji vyhledat lekarskou pomoc? Nijak me to neobtezjue neboli zadny bulky ci hameroidy nepocituji, nejspise se jedna o trhlinku, ktere se nedokaze zahojit. Popr. kdybych mel vyhledat lekarskou pomoc, na koho se obratit? Samozrejme se jedna o citlivou situaci, proto bych uvital nekoho, kdo tohle resi. PS: Mohu s timhle na ambulanci? diky

loca
1x

Dobrý Den je mi 26let a trápí mne páléní a svědění konečníku hlavně večer jsem a někdy mne to i budí řidič z povolání již 5 let ale problemy se oběvily cca před 4 měsíci krev na toaletním papíru se občas lehce oběvuje nwvíte někdo co se dá dělat

Radka Kirvejova
1x

Dobry vecer....Potrebovala bych radu ..bydlim v Nemecku a mam pritele kteremu uz nejakou dobu krvaci z konecniku. Je oslabeny a ma ma vnitrni bolesti.Jenze k doktorovi porad nechce jit.Co muzu pro nej udelat.Predem dekuji za odpoved

Radka Kirvejova
4x

Dobry vecer....Potrebovala bych radu ..bydlim v Nemecku a mam pritele kteremu uz nejakou dobu krvaci z konecniku. Je oslabeny a ma ma vnitrni bolesti.Jenze k doktorovi porad nechce jit.Co muzu pro nej udelat.Predem dekuji za odpoved

polarka
1x

Dobry den, trhlinu som mala uz ako mala holka, ale bolesti ustupili upravou stravovania tak som to neriesila,az v dospelosti mi zacal vadit vyrastok sposobeny trhlinou, bolesti som ziadne nemala, slo cisto len o esteticku zalezitost, no a tento vyrastok som si asi pred dvoma mesiacami dala odstranit mam 25 rokov..hojilo sa to pomerne dlho, bolo to strasnene neprijemne ale teraz je to uz fajn, aj ked citim ze to stale nie je 100% zahojene zrejme to chcelo len cas.. a ked uz som si zacinala mysliet ze bude vsetko ok, stala sa mi neprijemna vec pri pohlavnom styku som si nepozornostou narazila oblast fisury co za normalnych okolnosti by Vas nebolelo,al epo tomto zakroku to bola az taka bolest ze mi ostalo tazko na srdci ...mala som malinkate krvacanie lenna toaletaku, a po par minutach mi ostalo dobre, teraz Vam pisem druhy dne potom uz mi to nekrvaca ani totak strasne neboli-samozrejme citim ale nejaku tu bolest po uraze :) ale ked som sa kukala vidim si tam tu trhlinu ze sa zvacsila..chcem len poradit co stym ,ci to mamnechat tak, nadalej sprchovat po stolici cistou vodou , nejaky ten sedaci kupel atd s tym ze by sa to mohlo dat samo doporiadku? alb mam ist opat k chyrurgovi , co uz fakt po tolkych navstevach ak sa to da vynechat radsej vynecham? dakujem za radu

Sandra
1x

Normální to určitě není, neměla bys to nechávat jen tak a čekat, že se to spraví. Taky jsem tak vyčkávala, až jsem skončila u doktora. Pořád se mi to vracelo a vracelo, až mi známá babičky poradila hemostop, že je bez předpisu. V lékárně mi doporučili nějaký nový s gelem a opravdu se mi po něm ulevilo. Má totiž v sobě něco, co ovlivňuje pružnost kůže, aby nepraskala a hezky srostla. Krom toho, co píšeš, mi ještě hodně pomohly kegelovy cviky z internetu.

Adéla

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

Tom
2x

Dobrý den, taky trpím fisurou a jako poslední jsem vyzkoušel Healer Gel, jelikož Hemagel nějak nezabral. Healer Gel mi doporučila známá z Brna. Není sice léčivo, je to kosmetika, ale je určen na regeneraci poškozené tkáně. Výrobce uvádí, že obsahuje výtažky z krve. Nevím jestli už s ním má někdo nějaké zkušenosti, ale u mě funguje :-). Po toaletě jsem si namazal tenkou vrstvičku, bolest ustala a přestalo to krvácet!!! :-). Já za sebe to doporučuji.

Vašek

Musím se přidat s kladnou reakcí, tento gel mi pomohl od problémů. stačila opravdu jen malá vrstva a zabralo to. nechci říkat že je to zázrak, ale pro mne osobně to zázrak je.

Nina

Děkuji za tip ! Jsem velmi šťastná, že jsem se zbavila fisury. Dost mě překvapila funkčnost na opary a afty. Fakt bomba !

Markéta

Ja bych se chtěla poradit,mě taky trápí trhlinky na konečníku a je mi 23 let.Ale ty trhlinky jsou strašné bolest krev dost. Navic mě s konečníku visi taková kůže neboco a ne jedna jedna je větší a druhá menší. Už jsem stím byla před dvěma lety u doktora a dal mě čípky ale pomohli na chvilku ale teď je to horší a horší.Děkuji za odpověď.

Lucie

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Jirous Michal

Jestli mohu doporučit, já jsem dostal přímo od doktora na problémy s hemoroidy a konečníkem na polykání Mobivenal a na mazání mast Hemorex. Po týdnu bylo svědění úplně pryč, krev také a po měsíci bylo všechno pryč, a zatím se to nevrátilo. Ale je také potřeba důsledná hygiena, já si pořídit sedátko s bidetem a také to chce trošku pohyb.

Mirka

Já vyzkoušela x mastí a stejně peníze fuč, a nic z toho. Naposledy jsem si koupila na doporučení Hemostop Micron, která mě a moji bolest zachránil! Jsem mu hrozně vděčná a určitě už nic jiného zkoušet nebudu.

Jitka

Miruš, dneska jsem si ho koupila, tak pevně věřím, že pomůže i mě!

Anička

Mě pomohl už x krát! Jsem s hemostopem naprosto spokojená a pevně věřím, že budete i vy.

Hanicka

Ahoj, pomohlo vám to? Já chci mít i anální sex a bojímse, že s nimi to bude bolet

Pavlinka
1x

Dobrý den, při sexu s partnerem mně to vadí, občas i krvácím..nevíte co stím? Dáse použít nějaké přípravky na zmenšení té bolesti?

Klarka

Hodně často se mně objevují po sexu. Nedostanu nějakou infekci? Není to možné?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce