Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=pece-o-zuby

zoloft za neurol

Nějakou dobu užívám Neurol,byla jsem s ním spokojená,ale moje ošetřující lékařka mi ho teď změnila za Zoloft.Užívám ho třetí den a mám po něm spíš dojem opačného účinku.Začíná to návaly horka,tlaky v uších a cítím se jako po dvou skleničkách alkoholu.Přečetla jsem si, že to má účinkovat zhruba až po jednom týdnu, tak nevím jestli mám užívat dál,jestli jsou to jenom první příznaky a pak se vše srovná.Nebo je lepší ho vysadit?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jean

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba i neurol a bylinky , jinak email :-)

Terka
1x

Já jsem Zoloft občas vysadila. Nemám šílený ataky ani abstinenční příznaky. Beru 100mg ráno. Funguju normálně jak s ním, tak bez něj. Jediné je, že si na to občas dám trávu a tadá, žádná deprese. :) Nenechejte si tím zničit život ;) beru ten lék skoro rok na chronické deprese.

Pavlina

Ahojky mám syna 9 let má stavy úzkosti a deprese doktorka mu napsala půlku prosulpinu na večer bral ho zhruba 4 měsíce nesvědčil řekla bych že maldj i zhorsildnes mu předepsala zoloft mám docela strach co tady čtu co to sním udělá

anonym

Potřebuje jinou léčbu, diagnoza je špatná, je to nějaká bakterie , toxiny.

viktor

vy si asi neuvedomujete ake tvrde psychiatricke drogy beriete. ked ti je zle, vyser sa na zle myslienky, mysli pozitivne (nebudem vysvetlovat co je to mysliet pozitivne) a na noc si kup niečo prirodneho na spanie. ked ti je spatne zo života, chod do lesa, do hor, na turu niekam, prechadzaj sa za mestom v lesoparku alebo posed si v parku a medituj (vycisti si hlavu), alebo si chod zaplavat či zabehat. ale s antidepresivami SSRI ani s benzodiazepinmi nezacinaj. odvykačka je brutalna, su ludia čo na tom žiju cele desatročia a nakoniec to už ani nezabera (tolerancia) a nie je takmer mozne sa toho zbavit. vtedy si v slepej ulicke. a jedine riesenie je vtedy pomale a postupne vysadzovanie. kazdy mesiac dať dole 10% davky, a inak pravidelne brať, tzv. cold turkey alebo okamžite vysadenie ťa može reálne zabiť. a doporučujemv období vysadzovania piť denne 3 litre cistej vody, bylinne caje, surovu zeleninu, ovocie, maso pomenej ale predsa nejake, proste zdravu u stravu , nie mekáča.

Katka

Lidi, já beru Zoloft týden, a k tomu mám předepsaný Neurol na stavy, kdy mi bude fakt zle. Mám úzkosti a panické ataky a musím říct, že už teď mám pocit, že je mi trochu lépe (i když u mě nehrajou roli jenom léky, změnila jsem svůj život a taky docházíme k psychologovi) a praktický nemám žádné vedlejší účinky. Takže za mě je Zoloft skvělý lék.

anonym

Jsi pomýlená, je potřeba vybíjet viry a čistit tělo od toxinů, AD jsou na dvě věci, na to ještě časem přijdeš !!!

Miloslava

Beru miraklide 6den mám horší stav po prášků klepu se a mám horší deprese. Může se to změnit a za jak dlouho nebo co mám dělat dik

Jan

Prosím Vás působí Zoloft na jak bych to nazval otevření uzavřené povahy?Mám problémy s osamělosti,nejde navázat vztahy,přátelství, navíc pracuji sám bez lidí, nemám sourozence, tak jsem s těmi pocity zašel za psychiatrem a ani mě nějak nezpovidal a během 20 minut Zolft a brát na neurčitou dobu.Docela z toho mám obavy.Jak z těch vedlejších účinků tak třeba je tam i,že si nesmíte ani zajít na skleničku, to mě zas říká že bych vlastně ani nevytrcil paty z domova, jen práce, domů a spát a nevím,jestli toto je to,jak bych chtěl ten život co mi zbývá prožít.Nebo působí Zoloft tak,že když teda nemáte silné vedlejších účinky stanete se z uzavřeného člověka bavicem oplyvajicim vtipem a sebevědomím?

Martina

Beru zoloft 50mg ráno a plus rivotril 0.5mg a je to někdy děs, jsem nervózní, bolest na hrudi a občas dušnost. Teď se mi dvakrát stalo, že v noci mi chytla dušnost. Je to možné tím, že se mi zvýšila dávka rivotrilu. Prve jsem brala 1/4, pak 1/2 jednou denně a teď 1/2 dvakrát denně. ZOLOFT BERU TEPRVE 14DNI. PŘEJDE TO.

Majkq

Ahoj, mně zoloft neutlumuje a neni mi vse jedno. Citim se po nem zatim nejlip ze vsech antidepresiv. Srovnal me. Nejsem precitlivela a na rozpadnuti, ale dovedu emoce lepe zvladat.

Marky

Dobrý den, je mi 13 let. A měla jsem dost těžkou chvilku. A vzala jsem si 3 pilulky zoloftu za den. Tři naraz. Jaké jsou vedlejší účinky?

Petra

Ahoj brala jsem antidepresiva eliceu 2 roky ale občas se mi ataky vraceli.tak mi před týdnem dali v nemocnici zoloft... ale stále se necítím úplně dobře strašně motani hlavy hlad nohou i rukou včera úzkost v žaludku a na píšou a mám problém vůbec vyjít ven což jsem nikdy nemivala. Prosím řekněte mi tady někdo ze bude vše v pořádku a že mi ten zoloft opravdu pomůže. Už jsem bezradna a věčně ubrecena

Marta

Ahojky,mám úzkosti a deprese. Ze začátku jsem brala Citalek ale po něm jsem zvracela. Pak jsem brala 1 apul měsíce coaxil a řekla bych že mi moc nepomáhal. Teď 14 dní beru Asentru 50.pulku ráno půlku večer,k tomu třetinku Trittico, a je mi o hodně líp. Akorát furt problémy se spaním. Ahojky mějte se..

Milan

Zdravím všechny s podobnými zdravotními potížemi jako mám já . Bral jsem různá antidepresiva( setralin , prosulpin) asi deset let, bez velkých změn k lepsimu, poté mě doktorka nasadila zoloft , stav se zlepšil i když jsem zapracoval sám a trosku si urovnaval věci v hlavě , ale stále se stává, ze se mi zhorší vidění a přichází stavy motani hlavy a mírná dezorientace. Nevím , jestli to má souvislost s depresivnimi stavy nebo to muže být i od oči, má někdo stejnou zkušenost, děkuji za každou poznámku , každopádně to všechno dost ztěžuje normální žití, ahoj a držte se vsichni

Filip

Beru zoloft ale kvůli vysazení trávy už 2.mesice a nevím jestli ho už nevisadit? Pač je mi lépe a na marihuanu nemám pomyšlení. Akorát mám furt divné sny s děctví a málo spánku... Má někdo podobnou zkušenost?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Vysoký tlak v plicích mohou mít i děti. Důležité je na to přijít včas

Nestačíte s dechem, bolí vás na hrudi? Nemusí to být jen nedostatkem fyzické kondice. Podobné příznaky s sebou může nést zvýšený krevní tlak v plicích neboli plicní hypertenze, která se může vyskytnout také u mladších pacientů, dokonce i u dětí. Pokud se chorobu podaří odhalit včas, mají díky inovacím v léčbě velkou naději na normální život. Experti na to poukazují u příležitosti Světového dne plicní hypertenze (5. května), který tradičně připomenou modře nasvícené významné budovy v Praze, Brně a Olomouci. Modrou barvu pro nasvícení volí proto, že pacientům kvůli nemoci často modrají rty.

Patní ostruha je poměrně běžným ortopedickým problémem

Jedná se o bolestivé a často na terapii rezistentní onemocnění, postihující pacienty různých věkových kategorií, především mezi 30-50 lety. Pacient trpí výraznou bolestí při došlapu s maximální intenzitou po odpočinku – nejčastěji ráno, při vstávání. Dochází k poruše pohybového stereotypu, s následnými bolestmi i jiných kloubů a páteře. Bolest limituje pracovní činnost i běžné denní aktivity.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce